Vi og våre samarbeidspartnere bruker såkalte cookies/informasjonskapsler for å forbedre nettsidene og brukeropplevelsen, eller til markedsføring basert på dine interesser. Ved å besøke vår nettside, godtar du bruken av cookier/informasjonskapsler.

Ok
Hør utdrag
Her Last Lie - Amanda Brittany

Her Last Lie

Her Last Lie

3.75 8 5 Forfatter: Amanda Brittany Innleser: Stephanie Racine
Finnes som lydbok.
She thought she was free of the past. She was wrong. Six years ago Isla was the only victim to walk free from Carl Jeffery's vicious murder spree. Now, Isla vows to live her life to the fullest and from the outside it appears perfect. Determined to finish her book Isla plans her final trip to Sweden, but after returning from Canada and meeting a man she never thought she would, her life begins to derail. Suddenly Isla is plagued by memories of the man who tried to murder her, and the threat that he could be back causes her to question everything, and everyone around her. This debut psychological thriller will have you closing down social media accounts, looking over your shoulder, and hooked until the very last line. Perfect for fans of Sweet Little Lies, Friend Request and Louise Jensen. Praise for Her Last Lie 'Brittany got my attention from the get go' Rosemary Smith 'Gripping and twisty, another book added to my bests reads of this year list.' Julia Beales
Språk: Engelsk Kategori: Krim Oversetter:

Produktdetaljer lydbok:

Forlag: Harper Collins UK
Utgitt: 2018-01-09
Spilletid: 10T 8M
ISBN: 9780008293420
Kommentarer

Ha alltid en god bok klar – lytt og les hva du vil, når du vil

Les og lytt til så mange bøker du bare vil! Med Storytel kan du lese og lytte ubegrenset til lydbøker og e-bøker i alle sjangre. Du kan enkelt veksle mellom lytting og lesing, og du kan alltid ha bøker offline, slik at favorittbøkene dine er tilgjengelige selv om du ikke har mobildekning. Kort sagt; den beste digitale bokopplevelsen du kan få!
Prøv Storytel nå